Wibrator ze sklepu erotycznego jaki wybrać?

Artykuł sponsorowany na zlecenie sklepu erotycznego

Wibratory ze sklepu erotycznego 4 drżące propozycje

Współczesne społeczeństwo stało się bardziej otwarte na seks. Tym samym w naszych sypialniach coraz częściej pojawiają się wibratory.

Wibratory są uniwersalne, wygodne, a w nowoczesnych odmianach działają szybciej i bardziej precyzyjnie. Wibratora nie można nazwać uniwersalnym rozwiązaniem problemów w życiu seksualnym, ale jego użycie przynajmniej pozwoli lepiej poznać swoje ciało.

Historia tanecznie wibrującego przyjaciela 

Historia tanecznie wibrującego przyjaciela

Pierwszy wibrator został wynaleziony w 1883 roku do celów medycznych. Jest nawet o tym film 'Romantyczna historia wibratora'. Z jego pomocą lekarze masowali kobiety, które cierpiały na zaburzenia psychoseksualne, w tamtych czasach nazywało się to 'histerią'. Masaż za pomocą wibratora miał pomóc kobietom zrelaksować się i złagodzić ich bezprzyczynowy, ale niepokojący stres.

Przed zakupem wibratora zapoznaj się z instrukcjami dla różnych modeli i sam zdecyduj, który rodzaj stymulacji seksualnej najbardziej Ci odpowiada - zarówno kształt, jak i funkcja wibratora będą od tego zależeć. Drogi, dobry wibrator będzie z tobą przez długi czas, tanie modele zwykle psują się po roku ze średnią aktywnością.

Wibrator We-Vibe Rave

Asymetryczny kształt z miękką krawędzią to cechy charakterystyczne, jakie ma wibrator Rave firmy We-Vibe. To 10 silnych trybów wibracji, z których każdy ma dostosowaną intensywność, dzięki czemu możesz dopasować swoje idealne wibracje do tego specjalnego miejsca. Darmowa aplikacja oferuje ulepszoną funkcjonalność pozwalającą w pełni wykorzystać swój klimat, a także WiFi lub połączenie danych. Możesz także przekształcić swój smartfon w pilota do obsługi z dowolnego miejsca w pokoju lub na świecie. Akumulator USB do ładowania na całym świecie - 90 minut ładowania zapewnia 120 minut

Wibrator Doxy Die Cast

To potężny wibrator z hipoalergicznym silikonowym nakryciem głowy i szyi. Głowa jest podwójnie obciążona. Rękojeść wykonana jest z odlewanego aluminium i metali tytanowych - dzięki czemu nie jest tylko pokryta błyszczącą farbą. Całość ma również przyciski LED, dzięki czemu można łatwo zmienić prędkość, nawet w ciemności. Istnieje również ustawienie „impulsu”, które przenosi wibracje bębnów z niskich, wysokich i ponownie i z powrotem przy zmiennych ustawieniach prędkości, dodając zupełnie nowy wymiar doznaniom. Oferując silne wibracje, które wnikają głęboko w ciało, jest wyjątkowo skuteczny, gdy jest używany jako ogólny masażer ciała lub w intymnych intencjach.

Wiele wibratorów w sklepie erotycznym jaki wybrać?

Na rynku jest ponad 20 rodzajów wibratorów. Oprócz oczywistych (wibratory pochwy i odbytu) istnieją łechtaczki, a także wibratory do podwójnej stymulacji analno-pochwowej, tak zwane wibratory królika (druga dysza do łechtaczki ma kształt królika). Przede wszystkim musisz się zdecydować, na którą strefę erogenną zamierzasz wpływać. Następnie zastanów się, czy będziesz używać seks-zabawki sam, czy z partnerem.

Wybór dobrego wibratora wymaga pewnej wiedzy o sobie. Na początek warto zdecydować, jaki rodzaj stymulacji lubisz. Klasyczne wibratory wyglądają bardzo realistycznie, powtarzając anatomiczne cechy mężczyzn. Wibrator dopochwowy to sztuczny fallus z funkcją wibracji, która najlepiej nadaje się do penetracji. Wibratory łechtaczki są przeznaczone do stymulowania zewnętrznych sfer.

Jak wybrać wibrator punktu G?

Jak wybrać wibrator punktu G?

Wibratory punktu G przeznaczone są dla najbardziej wrażliwych orgazmów. Jak wybrać wibrator dla tej strefy? Zabawki erotyczne do punktu G różnią się od reszty lekko zaokrągloną końcówką. To ona stymuluje punkt G. Nawiasem mówiąc, jest to najbardziej erogenna strefa kobiety, więc jeśli chcesz nauczyć się, jak uzyskać bardzo silny orgazm, wypróbuj ten konkretny wibrator.

Podwójne wibratory przeznaczone są dla osób bardziej wtajemniczonych. Jeśli stymulacja jednej strefy erogennej nie jest już wystarczająca, potrzebne są podwójne wibratory. Jeśli wibrator łączy stymulację pochwy i odbytu, zachowaj ostrożność przy wyborze przez Internet: dokładnie przeczytaj o jego rozmiarze, grubości i mocy. Nigdy nie używaj innych rodzajów wibratorów do stymulacji odbytu - specjalne zabawki są zwykle wyposażone w korek.

Tania zabawka może zaszkodzić twojemu ciału, więc oszczędzanie jest tutaj zdecydowanie nieodpowiednie. Jakość użytego materiału zależy od ceny. Jeśli chodzi o materiał, to silikon medyczny jest uważany za najbardziej przyjemny w dotyku i hipoalergiczny.

Zabawki intymne z takiego materiału będą miękkie, elastyczne i wytrzymałe. Warto jednak pamiętać, że w tego typu wibratorach można stosować wyłącznie smary na bazie wody. To samo dotyczy drugiej najpopularniejszej powłoki - lateksu. Wibrator lateksowy jest również trwały i przyjemny w dotyku, ale u niektórych procent kobiet może wystąpić alergia na ten materiał. Trzecim i najprostszym materiałem, z którego wykonane są wibratory, jest plastik. Taka zabawka będzie wyglądać mniej futurystycznie i nie tak przyjemnie w dotyku. 

Który rozmiar wibratora wybrać?

Który rozmiar wybrać?

Jak pokazuje wiele badań rozmiar nie ma tak istotnego znaczenia jak intensywność pracy i funkcje, tak to w przypadku wibratorów jak i w przypadku wielkości członka rozmiar ma znaczenie drugorzędne. Jeśli dopiero zaczynasz od wibratorów, powinieneś wybrać średnicę 3,5-4,5 cm, a nie więcej niż 16-18 cm. Stopniowo odwiedzając sklep erotyczny możesz kupować coraz to nowsze wibratory i zwiększać ich wielkość.

 

Wibrator Lelo Mona 2

Lelo Mona 2 jest ulepszoną wersję najlepiej sprzedającego się wibratora typu G firmy Lelo. Wykonany z najbardziej płynnego silikonu, Mona 2 ma o 100% większą moc niż oryginał, a idealnie zakrzywiona głowica zapewnia optymalną stymulację punktu G. 

Mona 2 jest wyjątkowo cicha, wodoodporna i ładowana z sieci. Miękka, bezszwowa silikonowa forma gwarantuje niezwykłe doznana, a krzywe bez wysiłku przesuwają się po intymnych obszarach, aby zapewnić wysublimowaną satysfakcję. Intuicyjne przyciski LED zapewniają pełną kontrolę prędkości i wzorów wibracji. Wibracje wahają się od silnych i spójnych do ciężkich pulsacji, co oznacza, że Mona 2 zapewnia ekscytujące i różnorodne wrażenia za każdym razem. 

Mona 2 jest zapakowana w piękne pudełko upominkowe Lelo z satynową torbą, saszetką ze smarem i ładowarką USB. To 6 wzorów do eksploracji, każdy na różnym poziomie intensywności. Blokada podróżna wyłącza wibrator podczas jazdy lub gdy nie jest używana. Ładowalna pamięć USB - 2 godziny ładowania zapewniają 4 godziny użytkowania tego bardzo wydajnego wibratora.

Wibrator Lovense Lush

To wibrator, który ma bardzo silne wibracje i można go szybko ładować. Wewnątrz pudełka znajdziesz przewód do ładowania USB, Lush i broszurę informacyjną. Przed użyciem należy naładować wibrator Lush. Aby to zrobić, wystarczy podłączyć ładowarkę do portu USB lub adaptera ściennego. Stałe światło będzie się wyświetlać podczas ładowania urządzenia, a światło wyłączy się, gdy zostanie całkowicie naładowane. 

Pełne naładowanie zapewni około 1,5-2 godzin erotycznej zabawy z tym sex gadżetem. Lovense jest wykonany w całości z matowego teksturowane silikonu. Ze względu na fakt, że wibrator ten nadaje się do noszenia, jego kształt jest nieco trudny do opisania. Jest bulwiasta część, która jest wewnętrzna i „ogon”, który znajduje się na zewnątrz pochwy i prawie dotyka łechtaczki. Jest to jeden z tych bardzo popularnych wibratorów wśród aktorek sex kamerkowych.

 

Wszystkie opisane produkty możecie kupić w sklepie erotycznym eroprezent.pl 

Chcesz żeby Twój sklep erotyczny znalazł się w naszym katalogu? Dodaj wpis do katalogu i miej stronę jak eroprezent.plKluczowe słowa
sklep erotyczny, wibrator
Joanna blogerka luźno związana z grupaeight.pl

Mam dwie pasje, jedzenie, spanie i pisanie.