Popularne produkty w sklepie erotycznym feromony i ich działanie

feromony w sklepach erotycznych święcą triumfy

Dlaczego w sklepie erotycznym feromony święcą triumfy?

Zmysł węchu nie jest najlepszą reputacją - od stuleci naukowcy i filozofowie krytykują wszystko, co było związane z węchem. Darwin nawet uważał go za najmniej ważny ze zmysłów. Jednak zapachy odgrywają znaczącą rolę w naszym codziennym życiu, nawet jeśli ich nie zauważamy, i mogą wpływać na emocje w sposób, którego nie dostrzegamy.

Moc emocjonalna zapachu jest niesamowita - w ciągu kilku sekund jeden oddech określonego aromatu może zabrać cię do określonego miejsca i czasu. Niektóre zwierzęta komunikują się za pomocą chemikaliów zwanych feromonami. One nie robią zakupów w sklepie erotycznym, ludzi jak najbardziej tak i to na sporą skalę. Dzięki swojej wysokiej skuteczności, feromony są w sex shopach numerem jeden sprzedaży.

Skuteczność feromonów, jak działają

Skuteczność feromonów, jak działają

Cała tajemnica działania feromonów leży w dziale układu węchowego, zwanym narządem weneronasalnym. Reaguje na lotne feromony i odgrywa ważną rolę w kształtowaniu zachowań seksualnych. Gdy feromony są wdychane, narząd weneronasalny wysyła impuls do mózgu, który zmusza osobę do rozważenia tego konkretnego przedstawiciela płci przeciwnej jako potencjalnego partnera seksualnego. Jednocześnie zewnętrzne cechy osoby znikają w tle. Naukowcy wyjaśniają w ten sposób stan, który nazywamy „miłością od pierwszego wejrzenia”.

Bip bip bip piiiip piiiip bip komunikacja feromonów

Bip bip bip piiiip piiiip bip komunikacja feromonów

Kiedy człowiek się rodzi i jeszcze nie wie, że feromony będzie mógł kupić w sex shopie to, gruczoły wytwarzające feromony drzemią i budzą się dopiero w okresie dojrzewania, wtedy już wie o sex shopie jednak interesują go bardziej gadżety erotyczne z funkcją wibracji.

Gdzie ukrywają się gruczoły odpowiedzialne za feromony?

Większość z nich znajduje się w okolicy narządów płciowych, odbytu, wokół sutków, w jamie ustnej i nosie. Ze względu na fakt, że stężenie tych substancji w ciele każdej osoby jest ściśle indywidualne, mamy swój własny, niepowtarzalny zapach. I to nie jest zapach skóry ani włosów, ale zapach, który nie jest w stanie wyczuć ludzkiego nosa.

Czy zechcesz powąchać mojego feromona?

Czy zechcesz powąchać mojego feromona?

Wyobraź sobie, że wszystko, co musisz zrobić, aby zwrócić na siebie uwagę specjalnej osoby, to podnieść rękę, otwierając pachy. Feromony to związki chemiczne, które pozwalają zasygnalizować partnerowi obecność lub oznaczać terytorium. Są chemicznym narzędziem komunikacji wykorzystywanym przez żywe stworzenia - od glonów po słonie - w celu ustalenia ważnych informacji o ich środowisku. Chociaż zapachy mogą zmienić nasze zachowanie lub działania, nie mogą działać we wszystkich kierunkach. W przeciwieństwie do zwierząt nie reagujemy chemicznie na zapachy. Na przykład, gdy grupa ludzi wącha różę, możliwe są setki różnych reakcji fizjologicznych i psychicznych. Innymi słowy, ludzie nie są zaprogramowani, aby reagować w równym stopniu na zapachy. Jeżeli potrzebujesz feromonów to masz okazję kupić je w sklepie erotycznym.

Feromony płci męskiej

Feromon płci męskiej to androsteron. Co dziwne, niewiele osób potrafi nazwać jego zapach przyjemnym. Mimo to potrafi przyciągać kobiety na poziomie instynktownym - czego dowodzą badania.

Feromony płci żeńskiej

W przypadku feromonu żeńskich narządów płciowych naukowcy różnią się opiniami. Niektórzy uważają, że taka substancja jeszcze nie została znaleziona, inni sugerują, że kopulina jest uważana za feromon żeński, substancję uwalnianą w dużych ilościach podczas owulacji.

Kup feromony w sklepie erotycznym eroprezent.pl i podnieś swoją atrakcyjność i szanse na sukces.

 Kluczowe słowa
feromony, sklep erotyczny
Redaktor naczelny bloga grupaeight.pl Czesław

Jest taki typ człowieka, który wszystko musi mieć poukładane i dopieszczone do ostatniego przecinka, do ostatniej kropki nienawiści! Właśnie taki nie jest Czesław.