Czy feromony pomagają w nawiązywaniu znajomości w podróży?

Feromony w podróży

Feromony sposobem na znajomość i seks?

O preparatach zawierających feromony mogliśmy usłyszeć po raz pierwszy już jakiś czas temu. Na rynku jako pierwsze pojawiły się środki dla mężczyzn. Obecnie dołączyły do nich także preparaty dla kobiet. Preparaty z feromonami dostępne są na wielu stronach internetowych. Na niektórych z nich feromony oferowane są w naprawdę bardzo niskiej cenie. Szybko więc znajdują wielu nabywców.

Niestety, większość z nich równie szybko żałuje swojej zakupowej decyzji, gdy zakupiony przez nie preparat nie działa. Nie powinno nas to dziwić, gdyż spora liczba z tych tanich preparatów to zwykłe wody perfumowane, w których feromony występują w śladowych ilościach. Nic więc dziwnego, że osoby, które zakupiły taki produkt czują się rozczarowane, rzadko decydują się na ponowne zakupy.  Kupowanie taniego preparatu jest naprawdę złym pomysłem, śladowa ilość feromonów sprawia, że środek nie może działać skutecznie.

Są jednak w sprzedaży również markowe, aczkolwiek znacznie droższe, ale skutecznie działające środki. Ich nabywców było już całkiem sporo, wszyscy też byli zadowoleni ze swojej zakupowej decyzji. Proces syntezy feromonów odbywa się w chemicznych laboratoriach. Jest to skomplikowany i bardzo kosztowny proces. Flakonik z feromonami o pojemności 5 ml musi kosztować przynajmniej 60 zł. Jeśli znajdziesz stronę internetową, na której sprzedawane są środki z feromonami poniżej te ceny, to zastanów się czy w ich składzie znajduje się taka ilość tych substancji, aby działały one skutecznie. Same feromony to bardzo złożone związki chemiczne.

Synteza 1 grama Andostrenolu czy Androstenonu pochłania ponad 6000 dolarów. Aby dany preparat działał skutecznie, należy użyć do jego wyprodukowania 150 mg feromonów na litr. Już wiesz dlaczego dobry, a więc skutecznie działając preparat musi kosztować co najmniej 60 zł (oczywiście mówimy tutaj o opakowaniu 5 ml). Tymczasem na wielu polskich stronach internetowych sprzedawane są środki, które zawierają mniej nić 0,1 mg feromonów na litr. Trudno po nich oczekiwać skutecznego działania.

Czy feromony ułatwiają poznanie kogoś w podróży?

Jak kupować pewne feromony?

Nie bój się poprosić sprzedawce o przedstawienie konkretów. Pytaj nie o to, czy sprzedawany przez niego środek w ogóle ma w składzie feromony, ale o to jaka ich ilość się w nim znajduje. Masz prawo żądać od sprzedawcy rzetelnej informacji i szczerej odpowiedzi. No chyba, że jesteś osobą, która nie ma nic przeciwko kupowaniu w ciemno, osobą, które bezgranicznie ufa w opinie na stronie sprzedającego. Zastanów się jednak czy osoba, która ukrywa skład oferowanego przez siebie produktu zasługuje na to, aby obdarzyć ją zaufaniem?

Dobrze przemyśl swoją decyzję i może jednak wybierz innego sprzedawcę, takiego, który nie ma nic do ukrycia.Wiarygodny sprzedawca zamieszcza na stronie dane adresowe firmy. Informuje także o sposobach zwrotu zamówionych preparatów. Pamiętaj, że na rynku feromonów panuje dość ścisła kontrola. Mimo że stron internetowych, na których środki te można zakupić jest mnóstwo, to ich producentów jest bardzo mało. Sprawdzenie czy wybrany preparat jest skuteczny nie zajmie więc Ci wiele czasu.

Produkty na bazie jednego lub wielu składników. Które z nich wybrać? Producenci preparatów z feromonami oferują produkty, które oparte zostały tylko na jednym składniki oraz takie, które zostały stworzone z wykorzystaniem mieszaniny różnych związków. Te, które oparte zostały tylko na jednym składniku (męskie będą zawierały wyłącznie Androstenon, a te dla kobiet tylko Androstenol) mocno różnią się od tych, które powstały jako mieszanina trzech składników.

Niezależnie od płci ciało ludzkie wydziela oba rodzaje feromonów. Możemy więc wykorzystywać produkt, który oparty jest tylko na jednym składniku. Jednak jeśli chcemy wpływać skutecznie na to jak postrzegają nas inni, powinniśmy wybrać preparat, który wyprodukowany został z użyciem mieszanki feromonów. Tak dobrany preparat nie tylko może wzbudzać pożądanie u osób płci przeciwnej. Na rynku oferowane są także preparaty, które sprawdzają się, gdy chcemy zdobyć sympatię wśród koleżanek czy kolegów z pracy.

Są również i takie, które pomagają zbudować więzi między partnerami czy wzmocnić tę już istniejącą więź. Feromony to preparaty, które reklamowane są jako skuteczne środki na zwiększenie atrakcyjności seksualnej. Nie sprawdzą się w przypadku osób, które są nieprzyjemne w obyciu, które unikają kontaktów z innymi. Nieskuteczne są też te środki, które zawierają śladowe ilości feromonów. Decydując się na ich zakup naprawdę warto więc wybierać te droższe, ale już sprawdzone przez setki osób na całym świecie.

Materiał powstał przy współpracy sklepu erotycznego eroprezent.plKluczowe słowa
feromony
Redaktor naczelny bloga grupaeight.pl Czesław

Jest taki typ człowieka, który wszystko musi mieć poukładane i dopieszczone do ostatniego przecinka, do ostatniej kropki nienawiści! Właśnie taki nie jest Czesław.