BDSM - Jak zacząć?

BDSM jak zacząć

Po pierwsze, BDSM nie jest perwersją, jest tylko jednym z przejawów naszej seksualności i ukrytych pragnień. Jest to subkultura oparta na erotycznej wymianie władzy i innych formach stosunków seksualnych wpływających na odgrywanie ról w grach dominacji i poddania. Cechy psychologiczne podczas korzystania z elementów BDSM w życiu codziennym nie ujawniają się osobom postronnym.

 Subkultura BDSM składa się z wielu odrębnych obszarów, które zależą od preferencji uczestnictwa - dyscyplina i klapsy (chłosta), niewola i fiksacja (niewola), władza i poddanie (DS, dominacja i poddanie), nieograniczona hierarchiczna „przynależność” (LS, styl życia) i inne. Wszystkie te kierunki można łączyć. W tej grze przyjemność jest ważna, pomyśl o tym, co jesteś gotowy zrobić, aby zaspokoić swoje pragnienia i pragnienia partnera.

Rodzaje akcesoriów BDSM

Urządzenia BDSM są podzielone na cztery kategorie: klipsy do ciała (kajdanki, zestawy do wiązania, pasy gorsetu itp.); akcesoria do chłosty, akcesoria do ciała (kołnierze, maski, knebel i pasy czystości); stymulatory elektryczne. Więcej na temat zabawek BDSM znajdziesz w zaprzyjaźnionym sklepie erotycznym eroprezent.pl

Zwykle kilka zabawek jest łączonych na sesję - wszystko zależy od twojego gustu. Lepiej nie zaczynać od profesjonalnych akcesoriów, skupić się na prostszych modelach lub gotowych zestawach. Używaj miękkich i lekkich produktów, które pomogą Ci przetestować zmysły. W takim przypadku wymagane jest bezpieczeństwo. Nie używaj improwizowanych środków - teraz jest wiele sklepów erotycznych, w których możesz kupić wszystko, czego potrzebujesz do swoich gier. Nie wahaj się zadawać pytań konsultantom, przeglądać recenzje z recenzjami i czytać fora. Pospieszne zakupy często zamieniają się w rozczarowanie.

Zarządzanie i kontrola przy zabawie BDSM

Pamiętaj, że zaciski i pasy nie powinny być zbyt mocno napięte, blokując ważne tętnice i naczynia krwionośne, powietrze. Zdrowie przede wszystkim. Należą do nich kajdanki, kołnierze, różne utrwalacze na ręce i nogi, pasy gorsetu, łańcuchy na kończyny, liny itp. Ich zadaniem jest ograniczenie ruchu lub unieruchomienie drugiego gracza. Początkującym raczej nie uda się po mistrzowsku związać osobę przy pierwszej próbie - shibari to bardzo subtelna sztuka. Obroża jest głównym symbolem pokory w grach BDSM. Obroże są dostępne w różnych modelach i odmianach.

Gdy pierwszy raz grasz w dominujące gry erotyczne z nowym partnerem, musisz przyjąć kilka zasad. Zwłaszcza kiedy jesteś osobą niedoświadczoną, jeśli chodzi o BDSM. Nie poddawaj się całkowicie swoim uczuciom, ważne jest, aby myśleć o ostrożności, stawiając własne bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Kilka prostych wskazówek pomoże Ci w pełni wykorzystać doświadczenie bez negatywnych doświadczeń.

BDSM Bondage

BDSM opiera się na trzech zasadach SSC: Wolna wola bezpieczeństwo i umiar. Ważne jest, aby zaufać osobie, z którą zamierzasz wziąć udział w grze erotycznej BDSM. Musi udowodnić swoją niezawodność i czystość intencji. Zaufanie można zdobyć dzięki działaniu, czynom i wymaga czasu. Bądź wybiórczy i cierpliwy, nie ulegaj urokowi outsidera, baw się w dominacje tylko z tymi, których znasz od dawna. To ważny punkt.

Jeśli chcesz fascynującej sesji, wybierz preferowanego partnera, któremu w pełni ufasz, a intymność będzie przyjemnością. „Najpierw zaufanie, a potem poddanie się”. Jest to główna rzecz, którą musisz wiedzieć o dominacji, niewolnictwie, chłoście. Działania partnera muszą być zgodne z jego słowami, co udowodnił przez pewien czas. Nie następuje to natychmiast, ale tylko stopniowo.

Nie zadowalaj się sesją BDSM z kimś, kogo nie znasz ani nie ufasz

Nieznane może być porywające i wciągające, ale nie jest bezpieczne. Nie znasz dobrze osoby, jej działań i charakteru. Może być socjopatą, psychopatą, bez współczucia dla innych ludzi. Nie będzie przestrzegać wszystkich umów, nie będzie w stanie utrzymać się w dopuszczalnych granicach. Ważne jest, aby osoby zaangażowane w gry intymne nie lekceważyły zagrożeń, z którymi mogą się spotkać. Nie możesz wchodzić w dominujące relacje seksualne z nieznajomymi. Najbardziej niebezpieczni ludzie mogą ukryć swoją esencję na pewien czas, ale jeśli będziesz się z nimi dłużej komunikować, na pewno się ujawnią.

Zawrzyj umowę BDSM

Przedyskutuj wszystkie szczegóły, zawrzyj umowę przed wyrażeniem zgody na sesję. Po raz pierwszy musisz mieć jasny plan tego, jak zachodzi intymność, jak zareagować, jeśli coś nie zadziała. Omów wszystkie niuanse. Im więcej omawiasz wszystko z partnerem, tym łatwiej będzie nim zarządzać. Dominujący muszą grać w ramach porozumienia, nie przekraczać dopuszczalnych limitów. Jeśli dałeś słowo, że będziesz przestrzegać umów, przestrzegaj ich.

W ten sposób zdobędziesz zaufanie i szacunek, a co najważniejsze poddanie się i władzę. Pamiętaj, aby omówić wszystkie sceny. Jeśli nie ma planu działania, może to powodować problemy ze zrozumieniem, granicami dopuszczalności. Jeśli chcesz tylko improwizować i obserwować konsekwencje, może to prowadzić do naruszenia zasad i norm. Niekontrolowane emocje mogą wybuchać podczas gry seksualnej, co pociąga za sobą obrażenia fizyczne. BDSM powinien być ekscytujący i interesujący, a nie denerwujący i niewygodny.

BDSM Bondage pierwsze spotkanie

Opowiedz o spotkaniu.

Zanim pójdziesz do osoby, powiedz komuś o spotkaniu. Poinformuj o swojej lokalizacji i czasie, kiedy planujesz wrócić. Jest to gwarancja, że Twoja lokalizacja będzie znana, a w nieprzewidzianej sytuacji bliscy będą Cię szukać. Oczywiście nie ufaj pierwszej osobie, którą spotkasz, ale osobie bliskiej.

Krótki akt

Podczas pierwszego spotkania seksualnego umów się na krótką sesję. Zapewnia to dobrą zabawę i zrozumienie, czy jesteś zainteresowany, czy nie. Długie sesje będą odpowiednie później, kiedy lepiej się poznacie.

Niech to będzie proste

Na pierwszym spotkaniu zaleca się jedynie nieznaczne wyjście poza granice tego, co jest dozwolone, ciesząc się z tego, co się dzieje. Niech będą to lekkie uderzenia, klepnięcia, a nie ostry seks. Będzie można więc zrozumieć, czy takie połączenie przynosi przyjemność, czy nie. Jeśli wszystko ci się spodoba, partnerzy będą oczekiwać nowego spotkania i będą mogli kontynuować gry seksualne. Przy pierwszym kontakcie nie powinieneś znajdować granic, szukać krawędzi.

Nie narażaj się

Po raz pierwszy grasz w dominację z osobą i znajdujesz się na nieznanym terytorium, więc musisz być w pozycji, która ułatwia ukończenie sceny seksu. Oznacza to, że osoba powinna być w stanie samodzielnie wstać i odejść, jeśli jej słowa nie zadziałają. Unikaj ścisłego wiązania, nie trać kontroli. Jeśli używasz zabawek ze sklepu z seksem w grze z partnerem seksualnym, używaj tylko własnych. Każda zabawka musi być własnością i musi być czyszczona przez osobę, do której należy. Nie używaj zabawek innych osób, ponieważ nie wiesz, kto używał jej przed tobą. Te wymagania są czasem nawet stosowane do rzeczy związanych z niewolą. Na przykład, aby zawiązać genitalia, potrzebujesz liny, która nie była wcześniej używana przez kogoś. Możesz założyć prezerwatywę na wibratory, wibratory i inne produkty erotyczne, aby uchronić się przed infekcjami.

Mechanika BDSM podobna jest do gier role-playing: jest to okazja, aby wejść w rolę, której nie można przegapić w życiu codziennym, a tym samym złagodzić napięcie. BDSM, jak wiadomo, jest bardzo wszechstronnym zjawiskiem. Ma wiele różnych kierunków, trendów i stylów, z których każdy ma swoje własne cechy, tradycje i terminologię. Swobodne poruszanie się po slangu tematycznym zajmie dużo czasu. Ponadto, niestety, twoja znajomość tego „języka” nie gwarantuje, że twój potencjalny partner również będzie tego świadomy. Dlatego przede wszystkim spróbuj zidentyfikować co najmniej 2-3 scenariusze (obrazy, wrażenia, zjawiska), które (prawdopodobnie) lubisz i których NIE lubisz. Staraj się dokładnie i w pełni opisać je zwykłymi słowami. Pomoże Ci to zrozumieć siebie i nauczyć się wyjaśniać innym, czego dokładnie tutaj chcesz.

Po sformułowaniu „faktologii” swoich pragnień i NIE-pragnień, spróbuj sam zrozumieć, jakie cechy musisz posiadać. Nie zapomnij dołączyć do listy tych cech „zwykłych” cech charakteru, które sprawiają, że druga osoba jest dla ciebie przyjemnym lub nieprzyjemnym partnerem / przyjacielem / rozmówcą. Udane relacje tematyczne budowane są zawsze w oparciu o dobre relacje międzyludzkie. Staraj się być jak najbardziej uczciwy i konkretny. Pamiętaj, że w pobliżu nie ma telepatów, a jeśli niedokładnie sformułujesz swoje życzenia, nikt nie będzie w stanie odgadnąć, co naprawdę miałeś na myśli.Kluczowe słowa
bdsm, bondage
Joanna blogerka luźno związana z grupaeight.pl

Mam dwie pasje, jedzenie, spanie i pisanie.