Siedzisz w biurze a wieczorem bolą cię plecy podczas Seksu?

Seks może boleć, po 8 h siedzenia przy biurku

seks może boleć, po kilku godzinach siedzenia przy komputerze

Seks z bólem pleców jest bardziej męczarnią niż przyjemnością. Wreszcie, nie tylko lekarze, ale także naukowcy zwrócili się do osób cierpiących i dokładnie przestudiowali tę kwestię z punktu widzenia nauki, a także opracowali dla nich praktyczne zalecenia. Moje zalecenie, nie siedzieć przez 8h przy biurku ;)

Stuart McGill, profesor na Wydziale Zdrowia Stosowanego na University of Waterloo w Kanadzie, powiedział „Przyjaciel mojego lekarza rodzinnego powiedział mi, że pary często zwracają się do niego z pytaniem, jak uprawiać seks, jeśli bolą ich plecy”.

Wiele par po prostu preferuje celibat, ponieważ po jednej nocy możesz cierpieć z powodu silnego bólu przez wiele miesięcy. Do tej pory lekarze nie byli w stanie wydać żadnych zaleceń opartych na nauce.

Teraz to naukowcy będą nam mówili jak uprawiać seks

Teraz to naukowcy będą nam mówili jak uprawiać seks

Teraz po raz pierwszy naukowcy dokładnie poznali biomechanikę ruchów, które kręgosłup wykonuje podczas stosunku. Po uzyskaniu tych informacji naukowych zalecają pozycje, które są najbardziej bezpieczne dla pleców, a nawet optymalną technikę podczas stosunku. Aby to zrobić, wykorzystali razem dwa systemy rejestrujące - podczerwień i elektromagnetyczne. Według tych danych stworzyli atlasy, a następnie przewodnik, w którym dla różnych problemów z plecami zalecane były określone pozycje, a nawet technologia ruchów ciernych.

Przede wszystkim obalili mit, że jeśli mężczyzna ma ból pleców, seks w pozycji „łyżki” jest dla niego najlepszy, gdy mężczyzna i kobieta leżą na boku ze zgiętymi nogami, a mężczyzna jest z tyłu. Wbrew powszechnemu przekonaniu ta pozycja może prowadzić do jeszcze większego bólu u mężczyzny z problemami w kręgosłupie. „Łyżki” są często zalecane przez lekarzy jako jedyna poprawna pozycja dla wszystkich rodzajów bólu pleców – jednak istnieją korzystniejsze alternatywy. Istnieją pozycje, które będą wygodne dla jednego rodzaju bólu, ale dla innego rodzaju będzie prowadzić do zwiększonego bólu.

Naukowcy zalecają, aby mężczyźni, których kręgosłup nie tolerował zgięć, zastąpili pozycję „łyżki” pozycją „rak”. W przypadku mężczyzn, których kręgosłup nie toleruje rozciągania, doświadczając bólu podczas wyginania pleców, naukowcy zalecają pozycję misjonarską lub „łyżki”.

Według kanadyjskich statystyk cztery na pięć osób przynajmniej raz w życiu doświadczyło silnego bólu w dolnej części pleców (lumbago). Ponownie, według statystyk, 84% mężczyzn i 73% kobiet z atakami lumbago ma stosunek seksualny znacznie rzadziej niż zwykle. Badanie znacznie poprawi jakość życia mężczyzn, którzy mają problemy z kręgosłupem, ale chcą żyć pełnią życia. Pomoże to zachować relacje małżeńskie i wzmocni miłość wśród par.Sławek naczelny dyktator słowa grupaeight.pl

Jeżeli jest coś do napisania na już a temat jest wyjątkowo ciężki to zadanie wykona Sławomir!